Hmsteel - Wyroby hutnicze
 
ZALOGUJ SIĘ  
użytkownik:  
hasło:
HMsteel
Produkty »
OFERTA »
Blacha II-gat
Kontakt »
Pracownicy
Lokalizacja biur
Lokalizacja składow
Aneta Zięba
Dorota Kmiecik
Tomasz Zamachowski
Mariusz Blady
Jakub Seraczyn
Sławomir Seraczyn
 

Biuro główne

ul. Malborska 45

30-646 Kraków

+48 12 6230711
+48 12 2653460

info@hmsteel.pl

Magazyn nr 1

ul. Ciepłownicza, (wjazd od ul.Isep 2)

31-574 Kraków

+48 662 276 827

Magazyn nr 2

ul. Budowniczych Portu Północnego 17

80-601 Gdańsk

+48 795 160 782

grzegorz.buchta@hmsteel.pl

Pokrycie typu : Alu-zynk
Blachy alu-zynkowe charakteryzują się wyższą odpornością na korozję (do 6 razy) w stosunku do blachy ocynkowanej oraz porównywalną w stosunku do blach powlekanych (przy powłoce 185 g/m2).
Aluzink AZ150 oraz AZ185 są to blachy stalowe obustronnie pokryte stopem aluminium Al 55% oraz cynku Zn 43,4% z dodatkiem krzemu Si 1,6%.

Do podstawowych zalet jakie posiadają blachy z powłoką alu-zink można zaliczyć:
- wysokie właściwości tłoczenia
- katadowa ochrona antykorozyjna na brzegach ciętych ( powłoką "zaciąga się " za nożem na krawędź ciętej blachy )
- odporność na podwyższone temperatury bez zmian na powłoce

Badanie powłoki cynkowej

-jako nieliczni handlowcy oferujący stal II-gat. badamy grubości powłok cynkowych. Stawiamy na długotrwałą i uczciwa współprace.






Pracownicy

BIURO GŁÓWNE
ul. Malborska 45
30-646 Kraków
Aneta Zięba
Kierownik działu handlowego
telefon: +48-12-6230711
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-501-796-741
email: aneta.zieba@hmsteel.pl
Dorota Kmiecik
Specjalista ds handlu
telefon: +48-12-6230711
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-500-150-435
email: dorota.kmiecik@hmsteel.pl
Daniel Wągiel
Specjalista ds handlu
telefon: +48-12-2650305
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-533-811-449
email: daniel.wagiel@hmsteel.pl
Anna Palichleb
Specjalista ds logistyki
telefon: +48-12-2653460
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-510-237-556
emali: anna.palichleb@hmsteel.pl
Svetlana Piskun
Specjalista ds rynków wschodnich
telefon: +48-12-2650305
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-662-276-846
email: s.piskun@hmsteel.pl
Justyna Prochal
Fakturowanie
telefon: +48-12-2653460
fax: +48-12-2653460
komórka: +48-662-276-823
email: j.prochal@hmsteel.pl
Krystyna Tokarczyk
Księgowa
telefon: +48-12-6558670
fax: +48-12-2653460
email: krystyna.tokarczyk@hmsteel.pl



BIURO HANDLOWE/MAGAZYN

ul. Ciepłownicza 
  31-574 Kraków
Jakub Seraczyn
Dyrektor ds zakupów i sprzedaży
Dział Stali Nieatestowanych
komórka: +48-795-561-860
email: j.seraczyn@hmsteel.pl
Sławomir Seraczyn
Specjalista ds klienta kluczowego
Dział Stali Nieatestowanych
komórka: +48-500-010-826
email: s.seraczyn@hmsteel.pl



ODDZIAŁ PŁOCK

Biuro Handlowe
ul. Królewiecka 14
09-402 Płock
Tomasz Zamachowski
Dyrektor regionalny
telefon: +48-24-3667664
fax: +48-24-3667664
komórka: +48-668-565-059
email: tomasz.zamachowski@hmsteel.pl
Mariusz Blady
Dyrektor regionalny
telefon: +48-24-3667664
fax: +48-24-3667664
komórka: +48-668-569-889
email: mariusz.blady@hmsteel.pl



ODDZIAŁ GDAŃSK

Magazyn
ul. Budowniczych Portu Północnego 17
80-601 Gdańsk
Grzegorz Buchta
Kierownik magazynu
komórka: +48-795-160-782
email: grzegorz.buchta@hmsteel.pl
 
  wersja do wydruku wersja do wydruku