Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie, jako dystrybutora wszelkiego rodzaju wyrobów hutniczych sięga roku 2009.
To właśnie wtedy powstała firma - HMSTEEL. Nasze szeregi wspierają wykwalifikowani specjaliści, których doświadczenie w handlu stalą ma swoje początki w 1999roku.

Początkowo specjalizowaliśmy się w sprzedaży blach ocynkowanych, powlekanych (w tym produkty drewnopodobne) oraz stali zbrojeniowej. Poznając szerzej potrzeby naszych Klientów, wzbogaciliśmy nasze zasoby o stal zimno- i gorącowalcowaną. Obecnie na naszej scenie produktów występują również materiały w drugim gatunku.

Aktualnie zajmujemy mocną pozycję na tym dość skomplikowanym rynku.
Specjalizujemy się w sprzedaży blachy pochodzenia europejskiego oraz  azjatyckiego. Naszą dewizą jest dopasowanie się do Klienta, dlatego jesteśmy w stanie, jednorazowo, dostarczyć do Państwa zestaw wielu rodzajów i kolorów stali (alucynk, ocynk, powlekane). Atutem samym w sobie jest fakt, że posiadamy dobrze doposażony magazyn, co pozwala nam dostarczyć stal "od ręki".

Ponieważ jesteśmy mocno nastawieni na potrzeby naszych Klientów, proponujemy również możliwość sprzedaży kontraktowej, która może zapewnić spokój w kwestii stabilności cen
i gwarancji dostępności stali.

Nasze doświadczenie

Co nas wyróżnia

Redukcja kosztów
96
Efektywność
89
Zadowolenie klientów
98

Doświadczenie

Elastyczność

Kompleksowość usług

Zaangażowanie

Bądźmy w kontakcie

Odwiedź naszą siedzibę lub po prostu wyślij nam e-mail, kiedy tylko chcesz. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów.

Biuro handlowe

ul. Józefa i Floriana Sawiczewskich 4A
30-698 Kraków
+48 500 150 434
kontakt@hmsteel.pl

Biuro główne

ul. Gen. M. Boruty-Spiechowicza 68
43-300 Bielsko Biała

Magazyn

(PTS – KRAKÓW) ul. Mrozowa 6
31-752 Kraków
+48 572 061 750